29 вересня 1995 року у мальовничому куточку Святогір’я було відкрито дитячий оздоровчий центр, який отримав казкову назву «Смарагдове місто». Заклад приймав для відпочинку і оздоровлення дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зі шкіл-інтернатів Донеччини.

Перейти на презентацію “Наша школа”

Згодом постало нагальне питання відкриття у «Смарагдовому місті» школи для навчання у ній дітей, які тут тимчасово перебувають. Обласна влада підтримала це рішення і вже 11 листопада 1996 року відбулося урочисте відкриття школи «Смарагдового міста» . Саме цей день і є Днем народження нашої школи.

Протягом років діяльності школи, в її стінах відбулося дуже багато цікавих та визначних подій. За цей період тисячі дітей тут навчалося та пізнавало світ. Багато молодих вчителів пройшли професійне загартування у нашій школі.

14 травня 2016 року розпочався новий етап у житті нашої школи. Саме у цей день відбулося урочисте відкриття нової школи, на яке завітали Президент України Петро Порошенко та Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

На сьогоднішній день ми маємо одну з найсучасніших шкіл в Донецькій області.

Перейти на презентацію “Наша школа”