Авєркіна Олена Володимирівна

Авєркіна Олена Володимирівна
вчитель української мови та літератури
У 1994 році вступила до Слов`янського державного педагогічного інституту (тепер Донбаський державний педагогічний університет), навчалася на філологічному факультеті за спеціальністю "Українська мова та література, зарубіжна література". В 1998 році отримала диплом та отримала кваліфікацію "Вчителя української мови та літератури,зарубіжної літератури ". З вересня 1998 року і по сьогоднішній день працює вчителем української мови та літератури, російської мови, зарубіжної літератури в Санаторно - оздоровчого центрі соціальної реабілітації "Смарагдове місто". Має педагогічний стаж 22 роки та І кваліфікаційну категорію. Педагогічне кредо: «Учитель повинен знати і відчувати, що на його совісті – доля кожної дитини, що від його духовної культури та ідейного багатства залежить розум, здоров’я, щастя людини, яку виховує школа.» В. О. Сухомлинський

У 1994 році вступила до Слов`янського державного педагогічного інституту (тепер Донбаський державний педагогічний університет), навчалася на філологічному факультеті за спеціальністю “Українська мова та література, зарубіжна література”.
В 1998 році отримала диплом та отримала кваліфікацію “Вчителя української мови та літератури,зарубіжної літератури “.
З вересня 1998 року і по сьогоднішній день працює вчителем української мови та літератури, російської мови, зарубіжної літератури в Санаторно – оздоровчого центрі соціальної реабілітації “Смарагдове місто”. Має педагогічний стаж 22 роки та І кваліфікаційну категорію.

Педагогічне кредо: «Учитель повинен знати і відчувати, що на його совісті – доля кожної дитини, що від його духовної культури та ідейного багатства залежить розум, здоров’я, щастя людини, яку виховує школа.»
В. О. Сухомлинський