Романюк Володимир Григорович

Романюк Володимир Григорович
заступник директора санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» з навчальної роботи, керівник школи
За фахом історик, у 1992р. закінчив історичний факультет Харківського державного університету. Крім адміністративних функцій викладає історію у школі. Стаж безпосередньої педагогічної роботи 27 років. Школою керує з 2006 року. Спеціаліст вищої категорії. У 2013 році включений у список топ-10 кращих освітян Донецької області у номінації «керівні кадри закладів обласного підпорядкування для дітей з особливими потребами («Педагогічний олімп Донеччини», 2013) Я завжди мріяв про те, щоб у нас була нова сучасна школа і ця моя мрія здійснилася! Та ми не збираємось зупинятись на досягнутому, ми будемо змінюватись і зростати й надалі, розвиваючи матеріальну базу школи, творячи новітнє освітнє середовище – прихильне до дитини, а, головне, намагатись досягати того, щоб у нашій «Школі радості» завжди були радісними діти, а знання, інтелект, допитливість, щирість, взаємоповага, дружба та мир завжди панували у нашому рідному домі».

За фахом історик, у 1992р. закінчив історичний факультет Харківського державного університету. Крім адміністративних функцій викладає історію у школі. Стаж безпосередньої педагогічної роботи 27 років. Школою керує з 2006 року. Спеціаліст вищої категорії. У 2013 році включений у список топ-10 кращих освітян Донецької області у номінації «керівні кадри закладів обласного підпорядкування для дітей з особливими потребами («Педагогічний олімп Донеччини», 2013)

Я завжди мріяв про те, щоб у нас була нова сучасна школа і ця моя мрія здійснилася! Та ми не збираємось зупинятись на досягнутому, ми будемо змінюватись і зростати й надалі, розвиваючи матеріальну базу школи, творячи новітнє освітнє середовище – прихильне до дитини, а, головне, намагатись досягати того, щоб у нашій «Школі радості» завжди були радісними діти, а знання, інтелект, допитливість, щирість, взаємоповага, дружба та мир завжди панували у нашому рідному домі».